Thuis bezorgd voor maar € 6.95
en gratis verzending vanaf €175,00.

Ga direct naar hoofd-inhoud »

Loungebank / Tuinmeubelen

Vulling voor Loungemeubelen / Tuinmeubelen

Uw loungemeubelen, tuinbanken en stoelen verdienen een goede vulling voor optimale ontspanning. Hieronder vind u ons aanbod schuimrubber vulling met de eigenschappen voor buitengebruik.

Uw loungemeubel / tuinmeubel voorzien van goede kwaliteit vulling?

Pantera Sg 52

  • Comfortabele vormvaste kussens. Stevig en veerkrachtig
  • 7 jaar fabrieksgarantie op vormvaste eigenschap
  • Anti-schimmel en rot
Bestel direct op maat >>

Koudschuim HR Sg 45

  • Stevige zitkussens. Iets zachter dan de Pantera 170
  • Duurzaam, goed vormend en soepel.
  • Anti-schimmel en rot



Bestel op maat

Polyether Sg 40

  • Stevige zitkussens
  • Aantrekkelijke geprijst
  • Voor minder intensief gebruik
Bestel direct op maat >>

Polyether Sg 35

  • Medium stevige zitkussens
  • Voor minder intensief gebruik
  • Betaalbaar en toch stevig zitten
Bestel direct op maat >>

 

Advies

Kussens 2 – 5 cm.

Voor de kussens tussen 2 t/m 4 cm kunt u het beste kiezen voor Polyether sg 40 of Pantera 170. Deze twee soorten zijn in staat om op deze dikte een goed comfort te geven. Pantera 170 is duurzamer.

Kussens 5 cm en meer.
Voor kussens vanaf 5 cm kunt u kiezen voor alle bovenstaande soorten schuimrubber in ons assortiment. Een aantal zaken zijn daarbij belangrijk om rekening mee te houden. Voor comfortabel en duurzaam zitten adviseren wij voor zitkussens veelal Koudschuim sg 45 firm of Pantera 170.

Pantera is een tikje steviger t.a.v. Koudschuim Sg 45. Beide soorten zitten niet keihard en zijn 'soepel en veerkrachtig'. Bij 9 van de 10 mensen voldoen beide soorten en kiest men vaak op basis van stevigheid de Pantera 170 of Koudschuim Sg 45.
Worden de kussens niet intensief gebruikt dan kunt u kiezen voor Polyether sg 40 / 35. De Sg 40 geeft een stevige stugge zit en de sg 35 een medium stugge zit.

 

* SG betekent Soortelijk Gewicht. Het aantal kilo's per kubieke meter.

Buitengebruik / Outdoor
Koudschuim is beter bestand tegen schimmel en rot dan Polyether. Koudschuim / Pantera is daarmee een duurzamere keuze. Ook is het comfort die koudschuim geeft een stuk prettiger dan Polyether. Polyether is een goedkopere en minder veerkrachtige soort. Polyether wordt vaak gekozen in een situatie waarin de kussens niet intensief worden gebruikt.