€ 29,95*
Beschikbaar in 5 dagen, levertijd Binnen 5 werkdagen
Calipore® Waterdoorlatend Schuim (Extra Firm SG30) – 150x205 cm
Nooit meer urenlang wachten tot je buitenkussens droog zijn na een zomerse regenbui. Met Calipore® waterdoorlatend schuim (SG30) maak je kussens die regenwater en vocht moeiteloos doorlaten. Dit gele outdoor schuimrubber is speciaal ontwikkeld voor extreme weersomstandigheden en natte omgevingen.
Dankzij de Extra Firm kwaliteit (7,4 kPa) biedt deze plaat een uitstekende tegendruk. Dit maakt het materiaal de perfecte, stevige vulling voor intensief gebruikte zitvlakken zoals bootkussens, tuinstoelkussens, loungebanken en campingmatten.
De voordelen van Reticulated Foam (Open Celstructuur)
Calipore® valt onder de noemer reticulated foam. Dit is een speciaal geproduceerd schuim waarbij de celwanden tijdens het productieproces volledig zijn geopend. Het schuim werkt hierdoor als een grove spons waar vocht niet in blijft hangen, maar direct doorheen stroomt.
- Extreem sneldrogend: Regenwater of buiswater loopt direct door het schuim heen. Zet je kussen even rechtop en je kunt er vrijwel direct weer op zitten.
- Voorkomt schimmel en rot: Door de maximale luchtdoorlatendheid kan vocht niet ophopen en krijgt schimmelvorming geen kans.
- Optimaal ademend: De uitstekende luchtcirculatie voorkomt broeierige warmte in de zomer, wat zorgt voor een verkoelend en aangenaam zitgevoel.
Ideaal voor zittingen: Waarom 'Extra Firm'?
Voor zitkussens heb je een schuim nodig dat niet direct tot de bodem doorzakt. Deze Calipore® plaat heeft een SG-waarde (Soortelijk Gewicht) van 30, gecombineerd met een zeer hoge hardheid van 7,4 kPa. Dit betekent dat je geniet van een stevige, duurzame zit die langdurig zijn vorm behoudt, zelfs bij dagelijks buitengebruik.
Specificaties & Eigenschappen
- Materiaal: Calipore® / Reticulated foam (100% waterdoorlatend)
- Soortelijk gewicht: SG 30
- Hardheid: Kpa 7,4 (Extra Firm / Zeer stevig)
- Toepassing: Zittingen voor outdoor, watersport en recreatie
- Kleur: Geel
- Afmeting: 150 x 205 cm (Standaard plaat)
Tip van de vakman: Om de waterdoorlatende werking van Calipore® schuim optimaal te benutten, raden wij aan dit schuim te combineren met een speciale outdoor-stof en een onderkant van ademend gaas (zoals ventilatiedoek of spaceweb). Zo kan het water ook daadwerkelijk makkelijk de hoes weer verlaten!